O nas

O NAS

Nasza cukiernia powstała w 1984 roku, jako firma rodzinna. Tradycje przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Najwyższa jakość przygotowywanych przez nas słodkości, a przede wszystkim satysfakcja i trafianie w gusta klientów były i są dla nas najważniejsze.

Rozpoczęliśmy od budki z lodami
Przygodę z cukiernictwem rozpoczęliśmy od budowy małego drewnianego kiosku przy ul. Jedności w Gliwicach-Sośnicy. W lecie można było ochłodzić się pysznymi lodami, a zimą rozgrzać jedząc domowe gofry i przepyszne rurki z bitą śmietaną.

W kawiarni serwowaliśmy desery
Rozwój cukierni sprawił, że postanowiliśmy stworzyć klimatyczne miejsce rodzinnych spotkań. W ten sposób w miejscu drewnianego kiosku powstała przyjazna kawiarnia, w której klienci mogli zjeść smaczne desery czy napić się aromatycznej kawy. To właśnie tutaj rozszerzyliśmy naszą ofertę o przygotowywanie ciast. Już wówczas wiedzieliśmy do czego dążymy i gdzie chcemy dodawać do naszych produktów magiczny składnik, czyli rodzinność.

Naszą specjalnością są torty i ciasta
W 2005 roku otworzyliśmy cukiernię wraz z zakładem produkcyjnym przy ul. Sikorskiego w Gliwicach-Sośnicy. Miejsce przystosowane do tego aby tworzyć w nim torty, ciasta, ciasteczka i babeczki. Wszystko najlepszej jakości, zawsze świeże i zdrowe.

Cukiernia „Magda” – Przyjazna Słodycz
Klienci obdarzyli nas dużym zaufaniem, za co dziękujemy. Dostarczamy słodkości do ponad 100 sklepów i restauracji na terenie całego Śląska. W ciągu kilkudziesięciu lat z małej pracowni cukierniczej firma przeobraziła się w nowoczesny, prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudniające kilkadziesiąt osób. Poprzez wierność tradycji, troskę o najlepszą jakość i smak wyrobów, a przede wszystkim indywidualne podejście i szacunek do każdego klienta, nasza firma ugruntowała swoją pozycję na rynku, tworząc znaną, solidną i cenioną markę.

Życzymy Państwu wielu słodkich i radosnych chwil!