AktualnościTort na 2000 porcji

30 marca 2014 roku zrobiliśmy tort na 1 urodziny Europy Centralnej. Tort miał ponad 10 m długości a wykroić z niego można było 2000 porcji. Napis na torcie zrobił z nami znany śląski kucharz Remigiusz Rączka


Tort dla małej księżniczki – NOWOŚĆ!

Polecamy Państwu nowy tort, który będzie wspaniałą niespodzianką urodzinową dla każdej małej dziewczynki.
Góra tortu składa się z plastikowego tułowia lalki, a dół czyli cała sukienka to pyszny lekki tort na bazie bitej śmietany bądź kremu o dowolnym smaku. Więcej w dziale oferta.


Zapraszamy do nowych wnętrz cukierni

Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy i koneserów potęgi słodyczy oraz spotkań towarzyskich do nowowyremontowanej cukierni „Magda” w Gliwicach-Sośnicy przy ul. Jedności 10.
Oferujemy bogaty wybór m.in. ciast, tortów, deserów lodowych oraz różnorodnych kaw smakowych i koktajli.
Nastrojowe wnętrze, spokojna muzyka i miła obsługa sprawią, że poczują się Państwo tutaj jak w domu. Chętnie pomożemy zorganizować małe imprezy urodzinowe, doradzimy przy wyborze menu i planowaniu atrakcji.
Cenimy naszych klientów, a ich przywiązanie do nas jest największą nagrodą za pracę jaką wkładamy w tworzenie naszych produktów .
Dziękujemy i Życzymy smacznego.


Cukiernia MAGDA dla Fundacji

26 września mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w akcji „Uśmiechnięta Niedziela, czyli najzabawniejszy dzień w roku dla całej rodziny", której organizatorami byli: fundacja "Pomagamy z uśmiechem" oraz Multikino w Zabrzu. Celem imprezy była pomoc w zbiórce pieniędzy na zakup pomp infuzyjnych ratujących życie wcześniaków Oddziału Patologii Noworodka zabrzańskiego Szpitala Klinicznego.

Ze swojej strony przygotowaliśmy tort na 100 osób z logo fundacji. Podczas imprezy odbyła się jego licytacja, którą poprowadziła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. Zebrane fundusze zostały przeznaczone na cel fundacji.

„Uśmiechnięta Niedziela” była dniem pełnym niespodzianek. Dla najmłodszych zorganizowano zespołową budowę bezpiecznego miasta ze specjalnych jadalnych klocków PlayMats, malowanie buziek, pokazy tańca dziecięcego, kącik fotografii (z postaciami filmowymi), pokaz pierwszej pomocy, rodzinne gotowanie, podczas którego dzieci uczyły się samodzielnie przygotowywać proste posiłki

Dla mam został przygotowany kącik urody - gdzie profesjonalnych porad udzielały konsultantki kosmetyczne. Odbyło się także spotkanie z piłkarzami Górnika Zabrze, którzy licytowali gadżety zespołu i rozdawali autografy. Miłośnicy nowoczesnej sztuki mogli obejrzeć występ tanecznej grupy EGO, znanej z programu „Jaka to melodia” oraz spotkać się z Michałem Szubą- tancerzem, uczestnikiem programu „Taniec z Gwiazdami”.

Galeria zdjęć na stronie internetowej fundacji: www.pomagamyzusmiechem.pl


Menu